از ساعت به مدت

رادیو ایران

خاص باشيد

«خاص باشید» و «ایران آگروفرد»

برنامه «خاص باشید» جمعه ساعت 16:00 از رادیو ایران تقدیم می شود.

1403/03/25
|
09:51
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سی و یكمین نمایشگاه بین المللی صنایع كشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران آگروفود) 22 خرداد ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به كار خود خاتمه داد.

نمایشگاه ایران آگروفود یكی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی در صنعت غذا و كشاورزی است. این نمایشگاه كه سالانه در تهران برگزار می شود، مشاغل و افراد را از سراسر جهان گرد هم می آورد تا محصولات، خدمات و فناوری های خود را در بخش غذا و كشاورزی به نمایش بگذارند.

نمایشگاه آگروفود دارای طیف گسترده ای از غرفه داران از جمله تولیدكنندگان ماشین آلات و تجهیزات كشاورزی، محصولات دام و طیور، ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی و بسیاری موارد دیگر است. این رویداد فرصتی عالی برای كسب و كارها برای ایجاد شبكه و مشاركت های جدید و كشف فرصت های جدید بازار است.

در همین راستا نوید دانشور گزارشگر برنامه «خاص باشید» گفت و گویی را با اسماعیل فلكی یكی از تولید كنندگان مجموعه های مواد غذایی انجام داده است .

گفتنی است «خاص باشید» به تهیه كنندگی متین السادت فیروزی و گزارشگری نوید دانشور جمعه‌ها ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می‌شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خاص باشید