کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

ویروس کرونا آزمونی برای اجراهای بر خط موسیقی ایران بود

مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:اینکه اجراهای برخط چقدر توانسته موفق باشد موضوعی نیست که بتوان در شرایط فعلی درباره آن صحبت کرد.

1399/02/22
|
11:34

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه کافه هنر درباره اجرای برخط کنسرت های موسیقی گفت: در روزهایی که ویروس کرونا در دنیا شیوع پیدا کرده است اهالی موسیقی علاوه بر اجراهای زنده بدون تماشاگر در سال های کنسرت به شکل ها و نوع های مختلف به کار موسیقی خود ادامه داده اند، انتشار اجرای خانگی ارکستر ملی ایران در شبکه های اجتماعی در زمره این موارد است.
وی در ادامه با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا آزمونی برای اجراهای بر خط موسیقی ایران بود، افزود: اینکه اجراهای برخط چقدر توانسته موفق باشد موضوعی نیست که بتوان در شرایط فعلی درباره آن صحبت کرد.
مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگر خاطر نشان کرد: اینکه اجراهای موسیقی بر خط می تواند درآمد مناسبی را برای اهالی موسیقی داشته باشند پرسشی است که هنوز به صورت دقیق پاسخی برای آن پیدا نشده است.
برنامه کافه هنر شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 16:00 به تهیه کنندگی سید زهرا صالحی و زهره سربازی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
کافه هنر