کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

«شنای پروانه» اثر خوب و تاثیرگذاری است

«فرزاد خوش دست» کارگردان و مستند ساز گفت: «شنای پروانه» در واقع برگرفته ای از داستان زندگی خلافکاران و کارتون خواب ها است.

1398/11/14
|
10:54

پردیس ملت تهران یکشنبه سیزدهم بهمن در دومین روز سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر، ساعت 13:30 میزبان فیلم «شنای پروانه» ساخته «محمد کارت» و تهیه کنندگی «رسول صدرعاملی» بود.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، «فرزاد خوش دست» کارگردان و مستند ساز در برنامه «کافه هنر» ویژه جشنواره فیلم فجر درباره کارگردانی «محمد کارت» و اثر جدیدش (شنای پروانه) گفت: محمد کارت در زمره کارگردان های خوب ایران است، او در این اثر سینمایی از بخشی از شخصیت های فیلم های پیشین خود نظیر «بختک» و «آوانتاژ» استفاده کرده است.
وی در ادامه با بیان اینکه این مستند ساز شناخت کافی از فضای جنوب شهر و زندگی کارتون خواب ها دارد، افزود: «شنای پروانه» در واقع برگرفته از داستان زندگی خلافکاران و کارتون خواب ها است؛ این قشر از جامعه با تماشای این فیلم می توانند تا حدی نگاهشان را به محیط اطراف خود تغییر دهند.
برنامه «کافه هنر» در روزهای دهه فجر شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 با اجرای «شهاب شهرزاد» و تهیه کنندگی «زهرا صالحی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
کافه هنر