کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

جشنواره سینما حقیقت، تا 25 آذر پذیرای علاقه مندان سینمای مستند

سخنگوی سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت گفت: در سال های گذشته، از آنجا که شلوغی و انبوهی جمعیت موجب آزار علاقمندان سینمای مستند شده بود، امسال فیلم ها را بر اساس رده و طبقه نمایش می دهیم.

1398/09/20
|
08:08

به گزارش شبکه رادیویی ایران، شهنام صفاجو سخنگو و مدیر روابط عمومی سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت درباره این جشنواره گفت: سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما روز دوشنبه هجدهم آذر با حضور «محمدرضا اصلانی»، «حسین ترابی»، «منوچهر طیاب»، «احمد ضابطی جهرمی» و «منوچهر انور» سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینما‌حقیقت» کار خود را رسما آغاز کرد.
وی در ادامه افزود: این جشنواره تا 25 آذر هر روز از ساعت 10:30 صبح تا 12:00 شب پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
شهنام صفاجو در پاسخ به این پرسش که این دوره از جشنواره با دوره های پیشین تفاوتی داشته است یا خیر، گفت: در سال های گذشته، از آنجا که شلوغی و انبوهی جمعیت موجب آزار علاقمندان سینمای مستند شده بود، امسال فیلم ها را بر اساس رده و طبقه نمایش می دهیم.
مدیر روابط عمومی سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت در بخش دیگر صحبت هایش به جایگاه زبان فارسی در آثار سینمایی اشاره کرد و گفت: بر خلاف سینمای مستند که فیلمسازان به زبان فارسی توجه ویژه ای دارند، در فیلم های داستان این موضوع به درستی رعایت نمی شود.
برنامه کافه هنر شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 16:00 به تهیه کنندگی سیده زهرا صالحی و زهره سربازی و اجرای شهاب شهرزاد از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
کافه هنر