کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

افتتاح باغ هنر در عباس آباد تهران

مدیر ارتباطات و امور بین الملل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد گفت: باغ هنر که با هدف ارتباط تعاملی بدون واسطه با شهروندان و اهالی هنر بنا شده ترکیبی از خانه موسیقی، خانه شعر و ادبیات و کوشک مرکزی است.

1398/05/28
|
13:11

«باغ هنر» و «دریاچه هنر»، در اراضی گردشگری عباس آباد تهران، روز یکشنبه 27 مرداد، با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران افتتاح شد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی رادیو ایران، برنامه کافه هنر برای کسب اطلاعات بیشتر با میثم اخباری مدیر ارتباطات و امور بین الملل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در این خصوص گفت و گو کرده است.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در این باره گفت: منطقه عباس آباد تهران که دارای مجموعه های فرهنگی نظیر بوستان آب و آتش، پل طبیعت، آسمان نمای گنبد مینا، پارک طالقانی، باغ کتاب و ... است در این سال ها کمبود یک مرکز کاملا هنری و تخصصی را در خود احساس می کرد و باغ هنر در این راستا تاسیس شد.
وی در ادامه با بیان اینکه امروز با افتتاح باغ هنر و در آینده راه اندازی باغ نمایش، مجموعه هنری عباس آباد کامل خواهد شد، افزود: باغ هنر و باغ نمایش با هدف ارتباط تعاملی بدون واسطه با شهروندان و اهالی هنر بنا شده است، امیدوارم با برنامه ریزی های صورت گرفته، شهروندان بهره کافی را از برنامه های این مجموعه ببرند.
برنامه کافه هنر شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
کافه هنر