کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

آخرین وضعیت جشنواره پویانمایی تهران، بر روی میز کافه هنر

دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران چهارشنبه 15 اسفند از آخرین وضعیت جشنواره پویانمایی در کافه هنر می گوید.

1397/12/15
|
10:31

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، محمدرضا کریمی‌صارمی دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی چهارشنبه 15 اسفند از آخرین وضعیت جشنواره پویا نمایی در برنامه کافه هنر رادیو ایران می گوید.
یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی همزمان با تهران از 12 تا 16 اسفند 1397 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش شیراز نیز برگزار می شود.
زهرا صالحی تهیه کننده کافه هنر گفت: به گفته بسیاری از متخصصین زمان آن رسیده است که با توجه به ظرفیت‌های به وجود آمده در حوزه انیمیشن، جشنواره پویانمایی تهران به شکل سالانه برگزار شود.
وی افزود از ابتدای برگزاری این جشنواره سعی ما بر این بود که هر روز در خصوص جشنواره اطلاع رسانی شود.
وی ادامه داد: یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از 12 اسفند 1397 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب آغاز شده و تا 16 اسفند با نمایش آثار منتخب داخلی و خارجی در چند بخش میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان خواهد بود.
گفتنی است برنامه کافه هنر شنبه تا چهارشنبه ساعت 15:50 از رادیو ایران پخش می شود و به برسی تازه ترین رویدادهای فرهنگی می پردازد.

دسترسی سریع
کافه هنر