کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

نبود آینده ای جذاب برای کنسرت ها با ادامه روند کنونی

نوازنده پرکاشن در گفت و گو رادیو ایران گفت: بخش زیادی از مردم ایران در هنگام شنیدن یک اثر موسیقیایی به شاعر، نوازنده و پدید آورنده آن اثر، توجه ای ندارندو تنها به صدای خواننده بها می دهند. این روند که از گذشته ها بوده، امروز شدت بیشتری یافت

1397/11/04
|
12:56

به گزارش شبکه رادیویی ایران، پژمان فرهمند نوازنده مطرح پرکاشن در گفت و گو با برنامه «کافه هنر» درباره حضورش در موسیقی پاپ گفت: با قوت گرفتن اعطای مجوز به کنسرت های پاپ در اواخر دهه 80 ، فعالیت های حرفه ای ام در حوزه نوازندگی سازهای کوبه ای و پرکاشن آغاز شد و از آن لحظه تا امروز با هنرمندانی همچون مازیار فلاحی، فریدون آسرایی و گروه سون که همه از دوستانم هستند، کار کرده ام.
وی در ادامه به نقش نوازنده ها در کنسرت های پاپ پرداخت و افزود: حضور نوازنده ها که از آغاز فعالیت تاکنون بسیار خوب و پررنگ بوده، امروز به دلیل استفاده نادرست از تکنولوژی نقششان ابتدا در استودیوها و سپس در سالن های کنسرت کاهش داده است.
پژمان فرهمند در بخش دیگر صحبت هایش به آینده کنسرت های پاپ اشاره کرد و گفت: ادامه این روند آینده جذابی را برای کنسرت ها به دنبال ندارد. بخش زیادی از مردم ایران در هنگام شنیدن یک اثر موسیقیایی به شاعر، نوازنده و پدید آورنده آن اثر، توجه ای ندارند و تنها به صدای خواننده بها می دهند. این روند که از گذشته ها بوده، امروز شدت بیشتری یافته است.
برنامه کافه هنر شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 15:50 به تهیه کنندگی سید زهرا صالحی و زهره سربازی و اجرای شهاب شهرزاد از رادیو ایران بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
کافه هنر