باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

«باغ هنر» را از نمایشگاه كتاب بشنوید

برنامه «باغ هنر» از چهارشنبه 19 اردیبهشت، همزمان با افتتاح سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران از محل برگزاری نمایشگاه تقدیم می شود.

1403/02/19
|
15:07
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، این شبكه امسال نیز اهتمام ویژه ای به موضوع كتاب و نمایشگاه كتاب دارد .

یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و تمدن بیان كرد: سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از 19 تا 29 اردیبهشت (1403) در محل مصلی امام خمینی(ره) به شكل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در برنامه «باغ هنر» آخرین رویدادهای نمایشگاه كتاب، گفت و گو با مترجمان و نویسندگان و معرفی تازه ترین كتاب ها را دنبال خواهیم كرد .همچنین از غرفه های مختلف گزارش های متنوعی تقدیم شنوندگان رادیو ایران خواهد شد.

گودرزی متذكر شد: برنامه «پلاك هشت» در روزهای نمایشگاه كتاب به معرفی اندیشكده ها و بنیادها و سازمان های فرهنگی دفاع مقدس و دفاع ملی می پردازد.

مدیر گروه فرهنگ و تمدن رادیو ایران افزود: علاوه بر برنامه های «باغ هنر و پلاك هشت» سایر برنامه های این شبكه مانند: «تالار آیینه، راه شب، خانه و خانواده، ایرانشهر و دستور كار » نیز به موضوع نمایشگاه كتاب می پردازند.

گودرزی تصریح كرد: نمایشگاه بین المللی كتاب، بزرگترین رویداد فرهنگی و نوشتاری در خاورمیانه است و از جهاتی در دنیا بی نظیر است بایسته است كه این فرصت ناب را پاس بداریم و با برنامه ریزی خردورزانه از این رخداد كم نظیر بیشترین برداشت فرهنگی را برای جامعه و خود داشه باشیم.

شایان ذكر است «باغ هنر» از چهارشنبه 19 تا 29 اردیبهشت 1403 از مصلی امام خمینی(ره) تقدیم میشود. علاقه مندان می توانند این برنامه را از تارنمای رادیو ایران و كارافزار ایرانصدا، ساعت 16:00 تا 17:00 ببینند و از موج اف‌ام ردیف 90 مگاهرتز می‌توانند بشنوند.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
باغ هنر