باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

از «نپتون» تا «پروین» روی میز «باغ هنر»

در ششمین روز چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر سه فیلم «نپتون»، «شمشیر و اندوه» و «معجزه پروین» در خانه جشنواره نمایش داده می‌شوند.

1402/11/17
|
10:21
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، عبدالله علایی تهیه كننده برنامه «باغ هنر» گفت: جشنواره چهل و دوم فیلم فجر در ششمین روز با اكران سه اثر «نپتون»، «شمشیر و اندوه» و «معجزه پروین» از سانس‌های دوم به بعد (ساعت 16) میزبان اهالی رسانه و سینماگران منتقدان سینما است.

وی ادامه داد: سه شنبه 17 بهمن ماه، همزمان با شهادت امام موسی كاظم (ع) نوبت اول اكران در خانه جشنواره تعطیل است، و اكران ها از ساعت 16 با فیلم سینمایی «نپتون» آغاز می شود. به این ترتیب برج میلاد كه این روزها محل نمایش فیلم های چهل و دومین جشنواره فیلم فجر برای اهالی رسانه و سینما است برای نوبت اول در ساعت 13 نمایش فیلم ندارد.

تهیه كننده برنامه «باغ هنر» گفت: فیلم سینمایی «نپتون» به كارگردانی محمدابراهیم غفاریان در بخش نگاه نو چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.
«شمشیر و اندوه» به كارگردانی عماد رحمانی و مهرداد محرابی انیمیشن 92 دقیقه‌ای است كه برهه ای تاریخی بعد از شهادت امام حسن مجتبی (ع) تا ورود امام حسین (ع) به كربلا را روایت می‌كند و فیلم سینمایی «معجزه پروین» به كارگردانی محمدرضا ورزی نگاهی به زندگی پروین اعتصامی شاعر معاصر ایرانی دارد.

گفتنی است «باغ هنر» در زمان برگزاری چهل و دومین جشنواره فیلم فجر از محل برگزاری این جشنواره به تهیه كنندگی عبدالله علایی و اجرای شهاب شهرزاد ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش و از تارنمای رادیو ایران نیز به صورت تصویری قابل مشاهده است.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
باغ هنر