باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

«پاییز» به «باغ هنر» رسید

قطعه «پاییز» اثری از «محسن چاوشی» در برنامه «باغ هنر» نقد و بررسی می شود.

1402/08/30
|
10:52
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، وحید بیات تهیه كننده این هفته برنامه «باغ هنر» اعلام كرد: برنامه‌ رادیویی «باغ هنر»كه از شنبه تا چهارشنبه پخش می‌شود، سه‌شنبه‌ها به نقد موسیقی اختصاص دارد و این هفته سه شنبه سی ام آبان قطعه «پاییز» اثری از «محسن چاوشی» در برنامه «باغ هنر» نقد و بررسی می شود.

وی ادامه داد: محسن چاوشی حسینی معروف به «محسن چاوشی» خواننده، تهیه كننده موسیقی، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم كننده سبك پاپ و راك می باشد. او آلبوم «نفرین» را در سال 1382 روانه بازار كرد و بعد از اخذ مجوز در سال 1387 آلبوم «یه شاخه نیلوفر» را منتشر كرد.

تهیه كننده باغ هنر تصریح كرد: «محسن چاوشی» بیشتر از 150 موسیقی منتشر كرده است كه شامل 11 آلبوم و چند تك آهنگ می باشد و پس از انتشار اولین آلبوم رسمی، وی تبدیل به یكی از فعال‌ترین خوانندگان كشور در انتشار آلبوم موسیقی شد و آلبوم‌های متعدد فردی و گروهی را روانه بازار كرد و در اوایل دهه 90 در نخستین جشنواره سالانه موسیقی ما، در بخش مردمی، جوایز بهترین آهنگسازی پاپ، بهترین آلبوم پاپ (من خود آن سیزدهم)، بهترین ترانه پاپ (غلط كردم غلط)، بهترین كاور آلبوم و بهترین تیتراژ را دریافت كرد، همچنین در اختتامیه سی و دومین جشنواره موسیقی فجر، جایزه باربد بهترین آلبوم موسیقی پاپ به آلبوم «امیر بی‌گزند» به او تعلق گرفت.

بیات در پایان افزود: سه شنبه سی ام آبان با حضور مرتضی لطفی معلم آواز و آهنگساز، خلیل شفیعی شاعر و منتقد، حسن مهدی اعتباری كارشناس آواز و مهدی خیرخواهی تركیب و نهایی ساز، قطعه «پاییز» اثر «محسن چاوشی» در برنامه نقد فنی و محتوایی می شود.

«باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
باغ هنر