باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

هزار كار نكرده هزار كاش و اگر

برنامه‌ رادیویی «باغ هنر» كه از شنبه تا چهارشنبه از رادیو ایران پخش می‌شود، سه‌شنبه‌ها به نقد موسیقی اختصاص دارد.

1402/08/02
|
13:56
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، وحید بیات تهیه كننده این هفته برنامه «باغ هنر» اعلام كرد: سه شنبه دوم آبان قطعه « هزار كار نكرده هزار كاش و اگر» اثری از «رضا یزدانی» باحضور كارشناسان در برنامه نقد و بررسی می شود.

وی ادامه داد: «رضا یزدانی» از خوانندگانی به شمار می رود كـه با ارائه موسیقی راك توانست در بین محبوبانش به شهرت برسد. از مهارت های وی می توان به نواختن گیتار به خصوص گیتار الكتریك اشاره كرد. مضامین اشعار وی بیشتر به صورت درون مایه اجتماعی و نوستالژیك می باشد. از عواملی كه باعث شهرت «رضا یزدانی» در بین مردم شده می توان از سبك خاص خواندنش، آهنگسازی های باكیفیتش، اخلاق آرامش یاد كرد.

بیات افزود: «رضا یزدانی» اولین آلبوم خود را به نام «شهر دل» در سال 1380 منتشر كرد. و در سال 1395 برنده جایزه جشن سالانه موسیقی ما برای آلبوم «دوئل در آینه» به عنوان «بهترین آلبوم پاپ راك» شد.

تهیه كننده «باغ هنر» متذكر شد: سه شنبه دوم آبان با حضور مرتضی لطفی معلم آواز و آهنگساز، خلیل شفیعی شاعر و منتقد، حسن مهدی اعتباری كارشناس آواز و مهدی خیرخواهی تركیب و نهایی ساز، قطعه « هزار كار نكرده هزار كاش و اگر» اثر «رضا یزدانی» در برنامه نقد فنی و محتوایی می شود.

«باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
باغ هنر