باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

نقد ترانه «تو» در رادیو ایران

سه شنبه بیست و یكم شهریور، قطعه «تو» اثری از «عرفان طهماسبی» با حضور كارشناسان و صاحب نظران در برنامه «باغ هنر» نقد و بررسی می شود.

1402/06/21
|
09:55
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه‌ رادیویی «باغ هنر» كه از شنبه تا چهارشنبه از رادیو ایران پخش می‌شود، سه‌شنبه‌ها به نقد موسیقی اختصاص دارد.

وحید بیات تهیه كننده این هفته برنامه «باغ هنر» عنوان كرد: سه شنبه بیست و یكم شهریور، قطعه «تو» اثری از «عرفان طهماسبی» نقد و بررسی می شود.

وی ادامه داد: «عرفان طهماسبی» نخستین فعالیت هنری خود را در تئاتر آغاز كرد و پس از آن وارد دنیای موسیقی شد. او تاكنون دو نمایش تئاتر را بر روی صحنه بازی كرده است. و در یكی از نمایش ها به شاهنامه خوانی پرداخته است.

بیات افزود: «عرفان طهماسبی» همچنین در دنیای موسیقی به یكی از چهره های محبوب و پرطرفدار به خاطر صدای خاص و خواندن از عمق جان تبدیل شده است. امهارت او در موسیقی محلی یكی از نقاط قوتش می باشد.

بیات در پایان یاداوری كرد: سه شنبه بیست و یكم شهریور با حضور مرتضی لطفی معلم آواز و آهنگساز، خلیل شفیعی شاعر و منتقد، و مهدی خیرخواهی تركیب و نهایی ساز، قطعه «تو» اثر «عرفان طهماسبی» در برنامه نقد فنی و محتوایی می شود.

«باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
باغ هنر