باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

«زیر آسمان شهر» روی موج رادیو ایران

سه شنبه هفتم شهریور، قطعه «زیر آسمان شهر» اثری از «امیر تاجیك» با حضور كارشناسان و صاحب نظران در برنامه «باغ هنر» نقد و بررسی می شود.

1402/06/07
|
10:56
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه‌ رادیویی «باغ هنر» كه از شنبه تا چهارشنبه از رادیو ایران پخش می‌شود، سه‌شنبه‌ها به نقد موسیقی اختصاص دارد.

وحید بیات تهیه كننده این هفته برنامه «باغ هنر» عنوان كرد: سه شنبه هفتم شهریور، قطعه «زیر آسمان شهر» اثری از «امیر تاجیك» در برنامه نقد و بررسی می شود.

وی ادامه داد: «امیر تاجیك» خواننده و هنرپیشه ایرانی است، او در سال 1364 در تئاتر بازی می‌كرد تا اینكه در یك نمایش بنام كودك سیزده ساله خوانندگی كرد و با تشویق دوستانش مواجه شد در نهایت دوره خوانندگی را در صداوسیما گذراند و از سال 1369 با خواندن تیتراژ «علف های هرز» رسما خود را به‌عنوان یك خواننده معرفی كرد.

تهیه كننده «باغ هنر» عنوان كرد: از كارهای مطرح این خواننده كشورمان می‌توان به زیر «آسمان شهر، یه مسجد، آسمونه و افتتاحیه جام جهانی كشتی و …» اشاره نمود.

بیات در پایان یاداوری كرد: سه شنبه هفتم شهریور با حضور مرتضی لطفی معلم آواز و آهنگساز، خلیل شفیعی شاعر و منتقد، و مهدی خیرخواهی تركیب و نهایی ساز، قطعه «زیرآسمان شهر» اثر «امیر تاجیك» در برنامه نقد فنی و محتوایی می شود.

«باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.


تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
باغ هنر