ایرانشهر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:10 به مدت 105

کمال هم نشین به جنوب می رود

به مناسبت هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت محمد(ص) برنامه ایرانشهر به استان هرمزگان سفر می کند.

1398/08/21
|
14:39

به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه عصرگاهی ایرانشهر با هدف تحقق شعار شبکه رادیویی ایران، 21 و 22 آبان با همکاری مرکز خلیج فارس از هرمزگان پخش می شود.
رضا بحیرایی، مدیر گروه ایران و جامعه رادیو ایران در خصوص هدف این سفر گفت: برنامه ایرانشهر در آغاز پنجمین سال فعالیت خود چون گذشته سعی دارد منعکس کننده آداب و رسوم مردم سراسر ایران باشد.
وی ادامه داد: خوشبختانه ایرانشهر بازخورد بسیار خوبی در میان شنوندگان عصرگاهی رادیو ایران داشته است و این موضوع رسالت برنامه سازان ایرانشهر را سنگین می کند.
مدیر گروه ایران و جامعه رادیو ایران افزود: هفته وحدت فرصت مغتنمی است تا گروه برنامه ساز میهمان مردم خونگرم هرمزگان باشد تا از نزدیک جشن ها و شادی های هموطنانمان را در این استان منعکس کند.
گفتنی است این برنامه شخصیتی به نام «کمال همنشین» دارد که در کنار گوینده برنامه سعی می‌کند با طنازی‌هایش فضای برنامه را صمیمی و خودمانی کند.
این شخصیت، توصیه‌هایی به شنوندگان در راستای پیشبرد موضوع برنامه می‌کند. کمال هم نشین مختص به یک زمان یا مکان خاصی نیست. یعنی به جغرافیا یا زبان خاصی ارتباط ندارد و بهلول‌وار به مسائل می‌پردازد.
گفتنی است برنامه عصرگاهی ایرانشهر به تهیه کنندگی رامین جواد پور و به اتفاق منصور اسکندری ( کمال هم نشین) 21 و 22 آبان با همکاری صدا و سیمای مرکز خلیج فارس ساعت 17:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ایرانشهر