ایرانشهر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:05 به مدت 105

با «ایرانشهر» همسفر سراوان زیبا شوید

برنامه عصرگاهی «ایرانشهر» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:15 از رادیو ایران پخش می شود.

1403/02/24
|
18:21
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه كننده برنامه «ایرانشهر» این هفته بیان كرد: با توجه به «هفته های ایرانی» و این هفته سفر به استان «سیستان و بلوچستان» در برنامه روز دوشنبه 24 اردیبهشت با همراهی رضا یزدانی، گزارشگر مركز «سیستان و بلوچستان» یك سفر رادیویی به شهر سراوان خواهیم داشت.

سراوان مركز شهرستان سراوان در جنوب شرقی ایران و یكی از شهرهای استان «سیستان و بلوچستان» می باشد. این شهر به به زادگاه خورشید ایران معروف است زیرا سراوان اولین نقطه در ایران است كه خورشید در آن طلوع می‌كند. با توجه به آثار تاریخی به دست آمده در سراوان این شهر سابقه تاریخی و تمدن كهنی دارد.

وی ادامه داد: یكی از شاخصه های برنامه های عصرگاهی بیان موضوعات ساده و صمیمی و در عین حال مبتلا به افراد است و از این رو تلاش ما در «ایرانشهر» این است همواره موضوعاتی مطرح شود كه شنوندگان در پخش برنامه مشاركت داشته باشند.

فیروزی افزود: در برنامه روز دوشنبه 24 اردیبهشت نیز همراه با استاد كمال هم نشین درباره «با طناب كسی در چاه رفتن» حرف خواهیم زد.

گفتنی است «ایرانشهر» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای حامد نجم الهدی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:15 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایرانشهر