ایرانشهر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:05 به مدت 105

«ایرانشهر» را از مشهد الرضا بشنوید

برنامه «ایرانشهر» همزمان با دهه كرامت و در آستانه سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع) از شنبه 6 خرداد، از مشهد الرضا تقدیم شنوندگان می شود.

1402/03/06
|
13:57
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، رضا بحیرایی مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران اعلام كرد: برنامه عصرگاهی «ایرانشهر» از شنبه 6 خرداد تا سالروز میلاد با سعادت امام رضا(ع) از مشهد تقدیم علاقه مندان می شود.

وی با اعلام این خبر افزود: ایرانشهر نزدیك 8 سال است كه از رادیو ایران پخش می شود و سعی دارد با شیوه ای خاص به موضوعات روز جامعه، روابط اجتماعی و فردی بپردازد...وی ادامه داد: «ایرانشهر» بر آنست تا برنامه ای برای همه ایرانیان باشد. اجرای برنامه از شهرهای مختلف كشور به مناسبت های گوناگون، موید این ادعاست.

بحیرایی افزود: خوشبختانه «ایرانشهر» بازخورد بسیار خوبی در میان شنوندگان عصرگاهی رادیو ایران داشته است و این موضوع رسالت برنامه سازان «ایرانشهر» را سنگین می كند.

مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران افزود:دهه كرامت فرصت مغتنمی است تا گروه برنامه ساز«ایرانشهر» میهمان مردم مشهد باشد و با همكاری صدای مركز خراسان رضوی تهیه و پخش شود.

گفتنی است «ایرانشهر» به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای استاد كمال همنشین از 6 خرداد تا میلاد با سعادت امام مهربانی ها ساعت 18:00 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایرانشهر