حوض نقره جمعه ها/ در دهه فجر از 12 تا 22 بهمن از ساعت 18 روزهای عادی/ دهه فجر 19:30 به مدت 60

رادیو ایران

حوض نقره

كارگردان فیلم سینمایی «تك تیر انداز»روی موج رادیو ایران: «تك تیر انداز» روایتی از زندگی شهید عبدالرسول زرین

كارگردان فیلم سینمایی «تك تیرانداز» گفت:شهید عبدالرسول زرین 35 سال گمنام بوده و طی دو سال اخیر نامش بر سر زبان ها افتاده است.

1400/07/10
|
11:20
|

در هفته گذشته و همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، فیلم سینمایی «تك تیرانداز» به كارگرداین علی غفاری به نمایش عمومی درآمد
این اثر سینمایی، زندگی شهید عبدالرسول زرین یكی از قهرمانان دوران دفاع مقدس را روایت می كند.
به گزارش شبكه رادیویی ایران، علی غفاری كارگردان فیلم سینمایی «تك تیرانداز» در گفت و گوی اختصاصی با تینا میركریمی گزارشگر برنامه حوض نقره درباره این اثر گفت: متاسفانه شهید عبدالرسول زرین 35 سال گمنام بوده و طی دو سال اخیر نامش بر سر زبان ها افتاده است.
وی در ادامه با بیان اینكه فیلم سینمایی «تك تیرانداز» به پیشنهاد بنیاد روایت فتح ساخته شده است، افزود: در یكسال گذشته بنیاد روایت فتح و انجمن سینمای دفاع مقدس بر روی فیلم نامه كار كرده بودند، وقتی به عنوان كارگردان در این اثر حضور یافتم فیلم نامه را مورد بازنویسی و پژوهش قرار دادم.

محدویت های كرونایی كار فیلمبرداری را با سختی روبرو كرده بود
این فیلم كه در شرایط كرونا فیلمبرداری شد توانست از سی و نهمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بهترین فیلم از نگاه ملی را از آن خود كند.
ابراهیم اصغری تهیه كننده فیلم «تك تیرانداز» در این باره می گوید: محدویت ها و شیوع ویروس كرونا كار فیلمبرداری را با سختی ها روبرو كرده بود اما خوشبختانه با برنامه ریزی گروه تولید و رعایت كامل شیوه نامه توانستیم كار را با موفقیت به پایان برسانیم.

برنامه حوض نقره جمعه هر هفته ساعت 17:00 با اجرای مهرناز فقیهی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
حوض نقره