حوض نقره جمعه ها از ساعت 18 به مدت 60

رادیو ایران

حوض نقره

15 سینما میزبان سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر

مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: لیست نهایی خبرنگاران و همچنین مکان برگزاری سینمای اهالی رسانه نیز در هفته جاری به اطلاع عموم خواهد رسید.

1398/10/07
|
11:21

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گفت و گو با برنامه «حوض نقره» درباره جزئیات این دوره از جشنواره گفت: در سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر 15 سینما (پردیس سینمایی آزادی، سینما استقلال، پردیس سینمایی ایران‌مال، پردیس سینمایی باغ کتاب، پردیس سینمایی تماشا، سینما جوان، پردیس سینمایی راگا، پردیس سینمایی زندگی، پردیس سینمایی فرهنگ، سینما فجر اسلامشهر (سالن اصلی)، پردیس سینمایی کوروش، پردیس سینمایی کیان، سینما ماندانا، پردیس سینمایی مگامال و موزه سینما در مناطق مختلف شهر تهران) میزبان علاقمندان خواهد بود.
وی در ادامه به سینمای اختصاص داده شده به اهالی رسانه و فرهنگ پرداخت و با بیان اینکه پردیس ملت و سالن همایش های برج میلاد به رای خبرنگاران گذاشته شده است، گفت: لیست نهایی خبرنگاران و همچنین مکان برگزاری سینمای اهالی رسانه در هفته جاری به اطلاع عموم خواهد رسید .
مدیر روابط عمومی و سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در بخش دیگر با بیان اینکه، سینمایی که بیشترین آرا را به خود اختصاص دهد، سینمای اهالی رسانه خواهد شد، به بخش های مختلف این جشنواره نیز پرداخت و گفت: تاکنون اسامی 10 فیلم مستند اعلام شده است و باقی بخش ها نیز نظیر «فیلم های کوتاه و بخش «نگاه نو» به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
برنامه «حوض نقره» جمعه هر هفته ساعت 18:00 به تهیه کنندگی «عبدالله علایی» و اجرای «مهرناز فقیهی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
حوض نقره