حوض نقره جمعه ها از ساعت 18 به مدت 60

رادیو ایران

حوض نقره

«آشفتگی» قالب و شکلی متفاوت دارد

«مازیار فکری ارشاد» منتقد سینما در گفت و گو با برنامه «حوض نقره» گفت: فیلم «آشفتگی» اگرچه به دلیل ساختاری اثری قابل قبول در خور توجه است اما به لحاظ ویژگی های سبکی با ضعف هایی روبرو است.

1398/09/30
|
09:07

آشفتگی فیلمی به کارگردانی و نویسندگی و تهیه‌کنندگی فریدون جیرانی محصول سال 1397 ایران‌ می‌باشد.
این فیلم که برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و جایزه بهترین فیلم‌برداری را در این جشنواره از آن خود کرد، از روز چهارشنبه 27 آذر اکران عمومی خود را آغاز کرد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، «مازیار فکری ارشاد» منتقد سینما در گفت و گو با برنامه «حوض نقره» درباره این فیلم سینمایی گفت: فیلم آشفتگی فریدون جیرانی پس از خفگی، دومین کاری است که این کارگردان آن را با شکل و قالبی متفاوت ساخته است.
وی در ادامه به داستان این فیلم اشاره کرد و گفت: «آشفتگی» داستان دو برادر دوقلو به نام‌های بردیا و باربد را روایت می کند که از دوران کودکی باهم در رقابت بوده‌اند.
«مازیار فکری ارشاد» در بخش دیگر صحبت هایش به ژانر نوآر اشاره کرد و در پاسخ به این پرسش که آیا این فیلم توانسته ویژگی های ژانر نوآر را در خود متجلی کند؟ افزود: فیلم «آشفتگی» اگرچه به دلیل ساختاری اثری قابل قبولی است اما به لحاظ ویژگی های سبکی با ضعف هایی روبرو است.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه حوض نقره جمعه هر هفته ساعت 18:00 به تهیه کنندگی عبدالله علایی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
حوض نقره