حوض نقره جمعه ها از ساعت 18 به مدت 60

رادیو ایران

حوض نقره

شخصیت پردازی قوی از ویژگی های فیلم «جان دار»

مازیار فکری ارشاد منتقد سینما در گفت و گو با رادیو ایران گفت: در فیلم سینمایی «جان دار»، حامد بهداد و جواد عزتی بازی درخشانی را از خود به نمایش گذاشته اند.

1398/09/23
|
10:29

فیلم سینمایی «جان دار» اولین فیلم بلند «حسین دوماری» و «پدرام پورامیری» است.
این اثر که از آبان‌ماه توسط نیکان فیلم در سینماهای سراسر کشور اکران شده است، داستان خانواده ای را روایت می کند که بر اثر یک اتفاق درگیر موضوع قتل و قصاص می شوند و برای رهایی از آن راهی جز یک جنایت دیگر پیش روی خود نمی بیند.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مازیار فکری ارشاد کارشناس و منتقد سینما در گفت و گو با برنامه «حوض نقره» به نقد این اثر پرداخت و در این باره گفت: فیلم سینمایی «جان دار» ضمن آنکه از فیلمنامه نسبتا خوبی برخوردار است، طبق گفته و نظر کارشناسان حقوقی، تمامی احکام قانونی را نیز به درستی رعایت کرده است.
وی در ادامه با بیان اینکه در فیلم «جان دار« بازیگران و شخصیت های زیادی چون اعضای خانواده و خواستگار ناکام سابق وجود دارد؛ شخصیت پردازی را یکی از نقاط قوت فیلم برشمرد و افزود: چند بعدی بودن شخصیت های داستان به مخاطب این اجازه را می دهد که دغدغه های بیرونی و درونی آنها را به خوبی مشاهده کند.
این کارشناس و منتقد سینما بخش دیگر صحبت هایش را به بازی های بازیگران این فیلم اختصاص داد و گفت: در این اثر سینمایی حامد بهداد و جواد عزتی درخشان ظاهر شدند و نقش های قابل قبول و چمشگیری را نیز از خود به نمایش گذاشتند.
برنامه حوض نقره جمعه هر هفته ساعت 18:00 به تهیه کنندگی عبدالله علایی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
حوض نقره