حوض نقره جمعه ها از ساعت 17:55 به مدت 55

رادیو ایران

حوض نقره

مازیار فكری ارشاد منتقد سینما در نقد فیلم پیلوت: بازگو کردن قصه های فرعی مخاطب را از فضای اصلی داستان دور ساخته است

در سومین اثر ابراهیم ابراهیمیان(پیلوت)، روایت و داستان گویی متفاوت از دو اثر پیشین اوست و واکنش شخصیت های فیلم، داستان را به جلو حرکت می دهد.

1398/08/11
|
13:48

فیلم سینمایی «پیلوت» سومین ساخته ابراهیم ابراهیمیان سرانجام بعد از دو سال تعویق پاییز امسال به روی پرده سینماهای کشور رفته است.
در خلاصه داستان آمده است:
«وحید با خبر می‌شود که همسرش بدون اجازه او پسر چهار ساله شان را برای جراحی قلب به تهران آورده. او بی وقت به همراه برادرش سعید، خودش را به تهران می رساند و این آغاز بحران پیچیده ای بین آنهاست.»
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه «حوض نقره» در نقد فیلم این هفته، فیلم سینمایی «پیلوت» ساخته «ابراهیم ابراهیمیان» را در گفت و گو با «مازیار فکری ارشاد» منتقد سینما مورد نقد و بررسی قرار می دهد.
«مازیار فکری ارشاد» منتقد سینما در گفت و گو با رادیو ایران گفت: در سومین اثر ابراهیم ابراهیمیان روایت و داستان گویی متفاوت از دو اثر پیشین اوست و واکنش شخصیت های فیلم، داستان را به جلو حرکت می دهد.
وی در ادامه با بیان اینکه تصمیمی که شخصیت ها در فرازهای مهم داستان می گیرند در پیشبرد فیلم نقش مهم و تاثیرگذاری دارد، افزود: در این اثر سینمایی میان دو طرف ماجرا جنگی رخ می دهد و هر کدام با دسیسه و توطئه در تلاشند کار را به نفع خود پایان رسانند.
فکری ارشاد در بخش دیگر سخنانش به ایراد فیلم نیز اشاره کرد و گفت: این اثر سینمایی زمان زیادی را صرف بازگو کردن قصه های فرعی می کند و همین عامل باعث شده مخاطب از فضای اصلی فیلم دور گردد.
برنامه «حوض نقره» جمعه هر هفته ساعت 18:00 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
حوض نقره