حوض نقره جمعه ها/ در دهه فجر از 12 تا 22 بهمن از ساعت 18 روزهای عادی/ دهه فجر 19:30 به مدت 60

رادیو ایران

حوض نقره

یکدستی لحن گفت و گوها یکی از نقاط ضعف فیلم «درخونگاه» است

مازیار فکری ارشاد منتقد سینما در گفت و گو با رادیو ایران گفت: تحول تدریجی از یک ضد قهرمان به قهرمان یکی از ویژگی های مهم فیلم درخونگاه است و امین حیایی به خوبی این نقش را بازی کرده است.

1398/07/15
|
08:28

فیلم سینمایی «درخونگاه» به کارگردانی سیاوش اسعدی و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور از روز چهارشنبه دهم مهرماه اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد.
این فیلم که در بهمن سال گذشته و در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نیز حضور داشت؛ در سه بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد( امین حیایی)، بهترین بازیگر نقش اول زن ( ژاله صامتی) و بهترین بازیگر نقش مکمل زن ( پانته‌آ پناهی‌ها) نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه «حوض نقره» در نقد فیلم این هفته ، فیلم سینمایی «درخونگاه» را در گفت و گو با مازیار فکری ارشاد منتقد سینما مورد تحلیل و بررسی قرار داده است.
مازیار فکری ارشاد منتقد سینما در گفت و گو با رادیو ایران درباره این فیلم گفت: «درخونگاه» که متاثر از فیلم های مسعود کیمیایی است به عنوان سومین کار سیاوش اسعدی،؛ به لحاظ فنی هنوز به بلوغ نرسیده است.
وی در ادامه یکدستی لحن دیالوگ ها را یکی از نقاط ضعف این فیلم برشمرد و افزود: سیاوش اسعدی کارگردان «درخونگاه» اگر چه تلاش کرده تمامی روابط آدم ها و گفت و گوهای بازیگران را بر اساس آثار مسعود کیمیایی ترسیم کند اما به نظر می رسد به خوبی در این امر موفق نشده است.
این منتقد سینما بخش دیگر صحبت هایش را به قصه و داستان فیلم اختصاص داد و گفت: در این فیلم سینمایی، سیر تدریجی تحول یک ضد قهرمان را به سمت یک قهرمان واقعی ترسیم می کند و امین حیایی به خوبی این نقش را بازی کرده است.

برنامه حوض نقره جمعه هر هفته ساعت 17:00 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
حوض نقره