حوض نقره جمعه ها از ساعت 17:55 به مدت 55

رادیو ایران

حوض نقره

جشنواره فیلم پرواز محملی برای نشان دادن توانمندی های معلولین

فتانه امیری پایه گذار جشنواره فیلم پرواز در برنامه حوض نقره رادیو ایران گفت : امسال فیلم ها از سطح کیفی خوبی برخوردار بود

1397/12/11
|
10:37

4 سال است که فیلم های مرتبط با جامعه معلولان در جشنواره فیلم پرواز اکران می شود.
تینا میرکریمی گزارشگر برنامه حوض نقره رادیو ایران در همین خصوص با خانم فتانه امیری پایه گذار این جشنواره گفت و گو کرده است جشنواره ای که امسال هم 7 تا 9 اسفند در باغ موزه قصر برگزار شد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ فتانه امیری در برنامه حوض نقره رادیو ایران درباره دلایل برگزاری این جشنواره گفت : معلولیت حوزه ای است که من و همسرم 30 سال است که در آن فعالیت می کنیم و از سالیان اول کار، لحظاتی با بچه ها و خانواده ها پیش می آمد که می خواستم این لحظات ثبت می شد و همه مردم ببینند و خود را با این افراد همراه کنند.
وی در ادامه افزود : این جرقه ای شد برای شروع به کار جشنواره پرواز که یکی از آرزوهای دیرینه من بود که تلاش این بچه های معلول و نقش معلمین را در این حوزه به تصویر بکشیم.
پایه گذار جشنواره فیلم پرواز همچنین تصریح کرد : امسال فیلم ها از سطح کیفی خوبی برخوردار بود که توسط کارگردانان و بازیگران معلول ساخته شده است و موضوعیت فیلم ها درباره مسائل و مشکلات افراد دچار معلولیت های مختلف و نمایش توانمندی های آنهاست.
برنامه حوض نقره جمعه ها ساعت 17:30 از رادیو ایران پخش می شود.
این بخش را می شنویم :

دسترسی سریع
حوض نقره