حوض نقره جمعه ها از ساعت 17:55 به مدت 55

رادیو ایران

حوض نقره

تبعات افزایش بهای بلیت سینما برای جامعه

مصطفی محمودی کارشناس و منتقد سینما و تئاتر در برنامه حوض نقره رادیو ایران گفت : افزایش 20 هزار تومانی قیمت بلیت سینما جای تامل دارد

1397/12/04
|
10:31

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ مصطفی محمودی کارشناس و منتقد سینما و تئاتر در برنامه حوض نقره رادیو ایران درباره افزایش قیمت بلیت سینماها گفت : خبر افزایش قیمت بلیت سینما از شایعه تبدیل به واقعیت شد و درباره فیلم های نوروزی این مسئله انجام می شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه افزایش قیمت بلیت 20 هزارتومانی سینما منطقی ندارد افزود : نکته این است که ما در هر همین وضعیت در سال 97 پر فروش ترین فیلم سینما فروشی حدود 3 میلیون بلیت داشته است که این جای تامل دارد.
این کارشناس حوزه سینما خاطرنشان کرد : سینما به عنوان یک تفریح ارزان فرهنگی باید در سبد خانوار قرار بگیرد و تاثیرات بسیاری دارد و زمانی که در شرایط فعلی که مردم محدودیت های زیادی دارند اگر بخواهیم سینما را از سبد خانوار حذف کنیم نتایج فرهنگی اش به جامعه باز می گردد که ابعاد جامعه شناسی خاصی پیدا می کند.
برنامه حوض نقره جمعه ساعت17:30 از رادیو ایران با تهیه کنندگی عبداله علایی و اجرای مهرناز فقیهی بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز پخش می شود.

دسترسی سریع
حوض نقره