حوض نقره جمعه ها از ساعت 17:55 به مدت 55

رادیو ایران

حوض نقره

حوض نقره و پوششی ویژه از اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

شبکه رادیویی ایران، در قالب برنامه حوض نقره آیین اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را به صورت زنده پخش می کند.

1397/11/21
|
13:21

رادیو ایران با ویژه برنامه «حوض نقره» اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را پخش می کند. این برنامه که از رادیو ایران روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز از ساعت 19:00 تا 21:00 به صورت زنده پخش می شود با حضور هنرمندان، کارشناسان و صاحبنظران آخرین گزارش ها و اخبار اختتامیه جشنواره فیلم فجر به اطلاع مخاطبان خواهد رساند.
یدالله گودرزی مدیر فرهنگ و ادب رادیو ایران با اعلام این مطلب افزود: رادیو ایران به عنوان تنها رسانه شنیداری، آیین اختتامیه را به صورت زنده و مستقیم پوشش می دهد. با توجه به دشواری های این پوشش در برج میلاد تهران و شلوغی بیش از حد آمفی تئاتر، از مسئولان جشنواره خواستار اختصاص امکانات بیشتر جهت بهتر شدن این پوشش هستیم.
یدالله گودرزی افزود: حقیقت آن است که با توجه به دشواری ها و مسائل حاشیه های پوشش اختتامیه، شبکه ها از این موضوع استقبال چندانی نمی کنند، اما رادیو ایران سعی می کند در این رویدادهای مهم فرهنگی و هنری حضور داشته باشد. طبعا این مهم، همکاری های دو جانبه بیشتری را می طلبد.
برنامه حوض نقره به تهیه کنندگی عبدالله علایی، گویندگی و کارشناسی مهرناز فقیهی، شهاب شهرزاد، مصطفی محمودی و با گزارشگری تینا میرکریمی و مهدیه پهلوانی از برج میلاد تهران به روی آنتن می رود.
گفتنی است، «حوض نقره» برنامه سینمایی رادیو ایران است که جمعه ها به صورت زنده و پیوسته به روی آنتن می رود و به مناسبت ایام جشنواره فیلم فجر هر شب از ساعت 20:00 تا 21:00 پخش می شود.
لازم به یادآوری است، ویژه برنامه اختتامیه را روز دوشنبه بیست و دوم بهمن ساعت 19:00 تا 21:00 از رادیو ایران بشنوید.

دسترسی سریع
حوض نقره