حوض نقره جمعه ها از ساعت 17 به مدت 60

رادیو ایران

حوض نقره

رادیو ایران تنها رسانه شنیداری در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

یدالله گودرزی درباره نحوه پوشش ویژه برنامه اختتامیه جشنواره فیلم فجر توضیخاتی ارائه داد .

1397/11/08
|
16:53

گروه فرهنگ و ادب رادیو ایران به مناسب فرا رسیدن ایام دهه مبارکه فجر به پوشش رویدادهای ماه بهمن، ماه جشنواره های انقلاب می پردازد و شبکه رادیو ایران در جشنواره فیلم فجر با سه برنامه حضور دارد.
یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و ادب رادیو ایران با اعلام این خبر گفت: برنامه حوض نقره که از سیزدهم بهمن زنده و مستقیم از کاخ جشنواره ( پردیس ملت تهران) پخش می شود، تا پایان جشنواره به غیر از نوزدهم و بیستم بهمن هر روز ساعت 20:00 به پوشش تازه ترین اخبار این رویداد فرهنگی می پردازد.
عبدالله علایی تهیه کننده، مهرناز فقیهی گوینده و تینا میرکریمی، عباس سنجری و مهدی پهلوانی، گزارشگران این برنامه هستند.
مدیر گروه ادب و فرهنگ رادیو ایران در ادامه به برنامه «کافه هنر» نیز اشاره کرد و افزود: کافه هنر از دیگر ویژه برنامه های رادیو ایران است که به تحلیل آثار سینمای انقلاب و فیلم های جشنواره می پردازد. این برنامه تا پایان روز جشنواره هر روز ساعت 15:50 به کارشناس- مجری شهاب شهرزاد و تهیه کنندگی از رادیو ایران پخش می شود.
گودرزی در پایان صحبت هایش با بیان اینکه رادیو ایران در سال جاری تنها رسانه شنیداری مراسم اختتامیه سی و یکمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود، افزود: ساعت دقیق پخش این برنامه طبق جدول زمانبندی جشنواره تعیین می شود و به محض دریافت آخرین خبر، در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.

دسترسی سریع
حوض نقره