جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:30 به مدت 25

رادیو ایران

جهان سياست

کمک به مشکل اشتغال استان یزد در پی سفر رئیس جمهور

احمد ترحمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در گفت و گو با رادیو ایران گفت: شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در کنار کشت های مکانیزه گلخانه ای می توانند بخش عظیمی از مشکلات جوانان استان را در بخش اشتغال برطرف کنند.

1398/08/20
|
11:09

رئیس جمهور در ادامه سفرهای استانی خود روز گذشته یکشنبه نوزدهم آبان به استان یزد سفر کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود خود به استان یزد هدف از سفر به این استان را دیدار با مردم و بررسی مقدار پیشرفت و روند تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای استان که در سفرهای قبلی تصویب شده ، اعلام کرد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، احمد ترحمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در گفت و گو با برنامه «جهان سیاست» درباره سفر رییس جمهور به استان یزد گفت: در سفر این بار رییس جمهور به استان یزد از 46 طرح مصوب شده در سفر قبلی، 22 طرح به مرحله پایانی رسیده است.
وی بخش دیگر سخنانش را به وضعیت اشتغال استان اختصاص داد و افزود: متاسفانه استان یزد به شکلی گسترده با معضل بیکاری روبرو است و بیشتر فارغ التحصیلان دانشگاه های این استان از آن رنج می برند.
معاون سیاسی استانداری در ادامه از توجه رییس جمهور به فناوری های نو پرداخت و یادآور شد:شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در کنار کشت های مکانیزه گلخانه ای می توانند بخش عظیمی از مشکلات جوانان استان را در بخش اشتغال برطرف کنند.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «جهان سیاست» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 15:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
جهان سیاست