جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:30 به مدت 25

رادیو ایران

جهان سياست

آمریکا از طریق مذاکره به دنبال تحمیل خواسته های نامشروع خود است

عزیز غضنفری کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با جهان سیاست گفت: عدم پایبندی آمریکا به تعهدات خود در برجام پس از روی آمدن ترامپ نمود بیشتری یافته است.

1398/06/27
|
11:14

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز سه شنبه بیست و ششم شهریور در جلسه درس خارج فقه با اشاره به هوشیاری عمیق و تحسین‌برانگیز مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان در چهار دهه گذشته، تنها راه علاج مشکلات کشور را تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی دانستند و با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آنها از ترفند مذاکره را تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و تأکید کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه جهان سیاست در همین خصوص و برای تحلیل بیشتر با دکتر عزیز غضنفری کارشناس مسائل سیاسی گفت و گو کرده است.
دکتر عزیز غضنفری کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با رادیو ایران گفت: عدم پایبندی آمریکا به تعهدات خود در برجام پس از روی آمدن ترامپ نمود بیشتری یافته است.
وی ادامه داد: دولتی که علاوه بر زیر پا گذاشتن توافقنامه برجام، تمامی تعهدات بین المللی خود از جمله معاهدات آب و هوایی پاریس، توافق موشکی با روسیه ،پیمان تجاری اقیانوس آرام و ... را عملیاتی نمی کند ، هیچگونه پشتوانه ای برای تعهدات جدید ندارد.

برنامه جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 15:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
جهان سیاست