جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:30 به مدت 25

رادیو ایران

جهان سياست

افکارعمومی پذیرای سیاست های خصمانه آمریکا نیست

مشاور رییس ستاد کل نیروهای مسلح در گفت و گو با رادیو ایران گفت: مراکز تصمیم گیری کشور، تمامی نیروهای نظامی آمریکا را در لیست گروه های تروریستی خود قرار دهند.

1398/01/21
|
11:10

سردار سرتیپ پاسدار مسعود جزایری مشاور رییس ستاد کل نیروهای مسلح در گفت و گو با برنامه "جهان سیاست" رادیو ایران درباره اقدام اخیر آمریکا علیه ایران و قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی گفت: اقدام اخیر دولت آمریکا در ادامه سیاست های خصمانه این کشور به انقلاب اسلامی و جریان مقاومت انجام شده است. این کشور پدیده مقاومت در برابر زیاده خواهی و سلطه گرایی هایشان را ناشی از انقلاب اسلامی می دانند.
وی ادامه داد: به باور آمریکایی ها انقلاب اسلامی پدیده ای جدید در جهان است که برای آنان ایجاد مزاحمت می کند و اجازه نمی دهد سیاست های آمریکا در دنیا جاری شود.
مشاور رییس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با بیان اینکه افکار عمومی اینگونه حرکات را نمی پذیرد، افزود: اقدام آمریکایی ها علیه ایران گرچه اقدامی نادرست بوده اما این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
مسعود جزایری در بخش دیگر صحبت هایش به بیانیه شورای عالی امنیت ملی ایران در این خصوص اشاره کرد و افزود: ارتش و نظامیان آمریکا باید در لیست گروه های تروریستی قرار بگیرند. امیدوارم مجلس شورای اسلامی و مراکز اصلی تصمیم گیری کشور به این اصل توجه کنند و تمام نیروی های نظامی آمریکا را در لیست سیاه تروریستی خود قرار دهند.
برنامه جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
جهان سیاست