جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو ایران

جهان سياست

قوی شدن محور مقاومت پیام دیدار بشار اسد با رهبر انقلاب

سیدهادی سیدافقهی کارشناس مسائل سیاسی در برنامه جهان سیاست رادیو ایران گفت : رهبری تاکید کردند سوریه برای ایران عمق استراتژیک است و ایران برای سوریه عمق استراتژیک است

1397/12/08
|
12:01

سفر بشار اسد رئیس جمهور سوریه به تهران و دیدار با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بازتاب گسترده ای در سطح محافل سیاسی و رسانه ای جهان داشت.
به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ دکتر سیدهادی سیدافقهی کارشناس مسائل سیاسی در برنامه جهان سیاست رادیو ایران در خصوص سفر بشار اسد به تهران و پیام های این سفر گفت : این سفر به عنوان سفر پیروزمندان در نبرد با تروریسم عنوان شده است و البته این سفر غیررسمی بود و بشار اسد مستقیم به دیدار رهبر انقلاب و دیدار با رئیس جمهور رفت.
وی در ادامه افزود : یکی از مواضع حساس و هوشمندانه ای که رهبر انقلاب به بشار اسد تاکید کردند این بود که نباید منطقه امن برای تروریستها ایجاد شود.
این کارشناس مسائل سیاسی همچنین گفت : این سفر با ضریب امنیتی بالا انجام شد و مقام معظم رهبری فرمودند سوریه برای ایران عمق استراتژیک است و ایران برای سوریه عمق استراتژیک است و این پیام را دارد که محور مقاومت روز به روز در حال قوی شدن است.
برنامه جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
جهان سیاست