جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:30 به مدت 25

رادیو ایران

جهان سياست

همکاری وزارت دفاع با سازمان بنادر و دریانوردی برای تامین شناورها

«امیرسرتیپ داود عبدی» مدیر کل روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در برنامه «جهان سیاست» رادیو ایران گفت : در صنعت دفاعی کشور ، نگاه خودباورانه و جهانی داریم که مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

1397/11/16
|
09:30

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «امیرسرتیپ داود عبدی» مدیر کل روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در برنامه «جهان سیاست» رادیو ایران درباره نمایشگاه دستاوردهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران که در مصلای تهران در حال برگزاری است گفت : در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انفلاب اسلامی، نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دفاعی نیروهای مسلح از 11 بهمن در محل مصلاتی تهران در حال برگزاری است.
وی در ادامه افزود : در این نمایشگاه تجهیزات، دستاوردها و قابلیت های ارزشمند نیروهای مسلح در حوزه رزم زمینی ، دریایی، هوایی ، و پهپادی و ... به نمایش گذاشته شد و توانستیم اینها را در شرایط تحریم و با دست توانمند متخصصان داخلی تولید کنیم.
امیرسرتیپ داود عبدی درباره ظرفیت های خودکفایی در نیروهای مسلح و قرارداد ساخت چند شناور با سازمان بنادر و دریانوردی در این گفت و گوی رادیویی تصریح کرد : صنعت دفاعی ما به چنان پیشرفتی رسیده است که آمادگی داریم تمام نیازهای کشور در حوزه تحریم را مرتفع کنیم و این قرارداد از آن دست قراردادهایی است که نیازهای شناوری سازمان بنادر را با ظرفیت داخلی و بسیار پیشرفته از خرید خارجی تامین می کند.
وی در پایان تاکید کرد : در صنعت دفاعی کشور ، نگاه خودباورانه و جهانی داریم که مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

برنامه جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه با تهیه کنندگی مریم هدیه لو و احمد یوسفی و با اجرای سیدحسین حسینی ، ساعت 16:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
جهان سیاست