صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:30 به مدت 30 دقیقه

یک کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با جهان سیاست گفت: جمهوری اسلامی ایران در کنار قدرت سخت افزاری فرهنگ جهادی و ایثاری را در خود پرورش می دهد

همایش «ایثار، زبان صلح جهانی» روز شنبه پنجم اسفندماه در سالن خلیج فارس دانشکده زبان و ادبیات خارجه دانشگاه تهران با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، علیرضا ولی پور رئیس دانشکده زبان و ادبیات خارجه و تنی چند از مسئولان کشور برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ایران، برنامه «جهان سیاست» برای اطلاع بیشتر از جزئیات این همایش با دکتر «محمد حسن حسین زاده» کارشناس به گفت و گو پرداخت.
این کارشناس مسائل سیاسی در این باره گفت: از آنجا که قدرت دردنیای امروز تنها بعد سخت افزاری نیست و مبحث نرم افزاری را نیز شامل می شود،اگر کشور و ملتی در کنار بعد سخت افزاری، فرهنگ جهادی و ایثارگری را دنبال کند؛ قطعا این ملت پیروز میدان خواهد شد.
وی در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در کنار قدرت سخت افزاری فرهنگ جهادی و ایثارگری را در خود پرورش می دهد، خاطر نشان کرد: ملتی که اهل جهاد و از خود گذشتگی در عرصه های مختلف است، قدم های خود را در مسیر نیل به اهدافش پله پله طی خواهد کرد...

مرتبط با این خبر

  • مستندی درباره ویژگی های بودجه سال 97 از جمله شفاف سازی و عدم تمرکز

  • در بخش دارویی و اقتصاد دانش بنیان بالاترین حجم صادرات را داشته ایم

  • انتخابات یک وظیفه همگانی است