بحث روز چهارشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

تبیین اربعینی متفاوت و حماسه ای مجازی در بحث روز

برنامه «بحث روز» چهارشنبه 16 مهر، با حضور قائم مقام صدا و سیما و نمایند ولی فقیه در ستاد اربعین به بررسی ویژگی های اربعین امسال و تحرک عاشقان اهل بیت در فضای مجازی در راستای زنده نگه داشتن این آیین بزرگ مذهبی می پردازد.

1399/07/16
|
09:31

به گزارش شبکه رادیویی ایران، در آستانه اربعین حسینی برنامه «بحث روز» چهارشنبه 16 مهر با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم، قائم مقام سازمان صدا وسیما و حجت الاسلام حمید احمدی، نماینده ولی فقیه در ستاد اربعین به بررسی ابعاد مراسم اربعین امسال و ویژگی های متفاوت آن با سال های گذشته می پردازد.
نقش اربعین در وحدت ملت ها و دولت های ایران و عراق، تشکیل شبکه همکاران بین المللی اربعین در فضای مجازی و ضرورت اهتمام به ویژگی های خاص اربعین امسال به دلیل شرایط کرونایی به همراه برنامه های ویژه امسال در رسانه ملی به منظور بزرگداشت حماسه بزرگ اربعین از محورهای این برنامه است.
مخاطبان رادیو ایران می توانند در زمان پخش این برنامه با شماره پیامک 30000900 دیدگاه ها انتقادات و پیشنهادات خود را درباره این موضوع با دست اندرکاران برنامه «بحث روز» مطرح کنند.
گفتنی است این برنامه به تهیه کنندگی فاطمه عبدالوند و اجرای محمدرضا قربانی چهارشنبه ها ساعت 12:45 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
بحث روز