بحث روز چهارشنبه از ساعت 11:45 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

«بحث روز» رادیو ایران بررسی می کند آیا آمریکا از بحران‌های پی در پی جان سالم به در می‌برد؟

برنامه «بحث روز» چهارشنبه 12 شهریور با حضور کارشناسان به موضوع بحران های آمریکا و تبعیض نژادی که به کابوس بی پایانی برای جامعه آمریکا تبدیل شده است، می پردازد.

1399/06/15
|
08:53

به گزارش شبکه رادیویی ایران، پس از بحران سازی‌های متعدد دولت ترامپ در داخل آمریکا و جهان، اکنون این دولت در آستانه انتخابات ریاست جمهوری است و این در حالی است که هرروز با بحران‌های گوناگون و تازه‌ای نظیر بحران نژادی، بهداشتی و اقتصادی ناشی از شیوع کرونا روبه رو است.
به دلیل معضل تبعیض نژادی، روابط بین نژادی در ایالات متحده همچنان رو به وخامت است و جنایات ناشی از تنفر نژادها نیز افزایش یافته است.
با توجه به این نکات برنامه « بحث روز» چهارشنبه 12 شهریور با حضور دکتر جلیل بیات پژوهشگر بین الملل و کارشناس اروپا و آتلانتیک ، دکتر محمود محمدی سخنگوی اسبق وزارت خارجه و استاد دانشگاه تهران به این سوالات پاسخ می دهد که « آیا آمریکا از بحران‌های پی در پی جان سالم به در می‌برد؟ چرا تبعیض نژادی به کابوس بی پایانی در جامعه آمریکا تبدیل شده است؟ آمریکای ابرقدرت چگونه در فهرست بدترین کشور دنیا در مواجه با کرونا معرفی شد.»
همچنین گفتنی است دکتر علی بیگدلی کارشناس مسائل آمریکا و دکتر رامین مهمانپرست سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه بصورت تلفنی برنامه را همراهی خواهند کرد.
برنامه «بحث روز» کاری از گروه سیاسی رادیو ایران ، چهارشنبه ها ساعت 11:45 به سردبیری فاطمه عبدالوند و اجرای دکتر محمدرضا قربانی از رادیو ایران موج fm ردیف 90 مگاهرتز و موج am ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
بحث روز