بحث روز چهارشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

پاسخ حقوقدانان و اعضای شورای نگهبان به شبهات انتخاباتی در بحث روز

سخنگوی شورای نگهبان به همراه ، مدیر پژوهش پژوهشکده شورای نگهبان و یکی از اساتید حقوقدان دانشگاه به شبهات انتخاباتی در بحث روز پاسخ می‌دهند.

1398/11/15
|
15:18

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ همزمان با ایام الله دهه فجر و در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، برنامه بحث روز گروه سیاسی با حضوردکتر علی فتاحی مدیر پژوهش، پژوهشکده شورای نگهبان و دکتر حامد نیکو نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه و حقوقدان، به نقش نهاد انتخابات و مشارکت مردمی در تعیین سرنوشت در نظام حقوقی کشور پس از پیروزی انقلاب و همچنین شبهات انتخاباتی مطرح شده در روزهای اخیر از منظر حقوقی و قانونی پاسخ خواهند داد.
همچنین دکتر عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، از آخرین وضعیت تعیین صلاحیت ها به همراه پیگیری حقوقی برخی ادعاهای مطرح شده درباره تعیین صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس به می گوید.
علاقه مندان در زمان پخش برنامه می‌توانند با شماره پیامک 30000900 سوالات و نظرات خود را درباره موضوع برنامه با دست اندرکاران گروه سیاسی رادیو ایران مطرح کنند.
گفتنی است برنامه بحث روز کاری از گروه سیاسی رادیو ایران به تهیه کنندگی و سردبیری میثم پور اعظم چهارشنبه ها ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
بحث روز