بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

انتخابات خوب و با شكوه پدیده ای پر دستاورد

برنامه «بحث روز» دوشنبه 21 خرداد، با حضور كارشناسان مختلف به موضوع انتخابات خوب، باشكوه و با عظمت كه به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامدش پر دستاورد خواهد بود می پردازد.

1403/03/21
|
11:00
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده برنامه «بحث روز» بیان كرد: ثبت‌نام داوطلبان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در روزهای دهم تا چهاردهم خرداد با ثبت نام 80 كاندیدا انجام شد و بعدازظهر یكشنبه (20 خرداد) با اتمام بررسی صلاحیت داوطلبان توسط شورای نگهبان، اسامی 6 تن از نامزدهای تایید صلاحیت شده از سوی وزارت كشور اعلام شد.

این تهیه كننده رادیویی افزود: 18 روز تا انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و در این روزهای منتهی به هشت تیر ماه تب و تاب انتخابات در حال اوج گیری است و به گفته مقام معظم رهبری در روز 14 خرداد ، اگر این انتخابات با خوبی و شكوه و عظمت برگزار شود دستاورد بزرگ برای ملت ایران خواهد بود.

ایشان در ادامه افزودند: بعد از این حادثۀ تلخ مردم جمع شوند و با آرای بالا مسئول بعدی را انتخاب كنند. حماسه انتخابات مكمل حماسۀ بدرقۀ شهیدان خواهد بود.

ربانی گفت: از همین رو در برنامه روز دوشنبه میزبان دكتر سیده بنت الهدا هاشمی استاد روابط بین الملل دانشگاه تهران ، دكتر جعفر قنادباشی كارشناس سیاسی و دكتر علی فتاحی قایم مقام پژوهشكده شورای نگهبان
خواهیم شد و پیرامون همین موضوع گفت و گو خواهیم كرد.

شایان ذكر است برنامه «بحث روز» به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی هر دوشنبه ساعت 12:40 بر روی آنتن رادیو ایران می رود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز