بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

«آرمان‌خواهی» موتور پیشران حركت است این پرچم را زمین نگذارید

برنامه «بحث روز» دوشنبه 20 فروردین، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به موضوع مهم «آرمان‌خواهی» كه از نگاه رهبر معظم انقلاب سال هاست كه همواره بر آن تاكید شده است را بررسی می كند.

1403/01/20
|
08:35
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده «بحث روز» گفت: رهبر معظم انقلاب یكشنبه 19 فروردین ماه 1403 در دیدار با دانشجویان، وظیفه‌ی مهم دانشجویان و تشكلی‌های دانشجویی را فكر، كار و تلاش برای تحقّق آرمان‌های جمهوری اسلامی دانستند.

ایشان یكی از مهم‌ترین خصوصیات جنبش دانشجویی را همین روحیه‌ی «آرمان‌خواهی» می‌دانند. موضوعی كه طی چند سال اخیر در بیانات رهبر انقلاب خطاب به دانشجویان مورد توجه و تأكید ویژه‌ای قرار گرفته است.

تهیه كننده «بحث روز» ادامه داد: از سوی دیگر هر ساله بیستم فروردین ماه به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای، از دستاوردهای جدید هسته ای، رونمایی می شود و این روز را در كشورمان جشن می گیریم كه مصداقی است از همان «آرمان‌خواهی» كه رهبری معزز انقلاب همواره بر آن تاكید می كنند.

ربانی تصریح كرد: به همین منظور در برنامه «بحث روز» میزبان دكتر پژمان شیرمردی معاون سازمان انرژی اتمی ایران، دكتر شهاب جنابی عضو هیات علمی دانشكده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران و دكتر محسن گلكار كارشناس مسائل سیاسی خواهیم شد و در خصوص «آرمان خواهی» موضوعی كه مورد تاكید رهبر انقلاب است بحث و تبادل نظر خواهیم كرد.

شایان ذكر است این برنامه به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی دوشنبه ها ساعت 12:40 بر روی آنتن رادیو ایران می رود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز