بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

بررسی جنایت جنگی همه جانبه به نوار غزه

برنامه «بحث‌روز» دوشنبه 22 آبان، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به بررسی تشدید جنایت جنگی همه جانبه به نوار غزه، پس از نشست مشترك سران كشورهای عضو سازمان همكاری اسلامی و اتحادیه عرب در ریاض می پردازد.

1402/08/22
|
10:06
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده «بحث روز» بیان كرد: در جریان سفر رئیس جمهور به ریاض «عربستان سعودی» برای شركت در اجلاس اضطراری سران كشورهای عضو سازمان همكاری اسلامی درباره جنگ غزه، وی 10 پیشنهاد خود را درباره جنگ غزه مطرح كرد.

وی ادامه داد: ؛ از سوی دیگر سید حسن نصرالله دبیركل حزب الله لبنان در سخنرانی اش به مناسبت «روز شهید» اذعان كرد: رژیم اشغالگر تحت فشار زمان است و دیگر جز از سوی رژیم آمریكا و سپس رژیم انگلیس حمایت نمی‌شود. كسی كه می‌تواند جلوی این تجاوز را بگیرد، مدیریت كننده این تجاوز است، منظور ما آمریكا است. این در حالیست كه پس از این رویدادها جنایت همه جانبه رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه تشدید یافته است.

به همین منظور «بحث روز» میزبان دكتر ناصر ترابی تحلیل گر غرب آسیا و دكتر محمدجواد بهمن آبادی تحلیلگر روابط بین الملل می شود و پیرامون این موضوع بحث و تبادل نظر می كنند.

گفتنی است «بحث روز» به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی، دوشنبه ها ساعت 12:40 به روی آنتن رادیو ایران می رود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز