بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

حمایت آمریكا و اروپا ازجنایت جنگی رژیم صهیونسیتی در نوار غزه

برنامه «بحث روز» دوشنبه 24 مهر، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به بررسی ابعاد مختلف حمایت های آمریكا و اروپا از جنایت جنگی رژیم صهیونیستی در نوار غزه می پردازد.

1402/07/24
|
10:27
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده «بحث روز» بیان كرد: در جریان جنگ در فلسطین اشغالی و تداوم جنایت های اسرائیل علیه زنان و ‌كودكان و مسدود كردن شریان حیاتی، آمریكایی‌ها و برخی كشورهای اروپایی حمایت خود را به‌طور علنی از تداوم حملات و جنایت‌های رژیم اسرائیل در غزه اعلام كردند و از صهیونیست‌ها پشتیبانی مالی و نظامی می‌كنند و در مجامع بین‌المللی هم حمایت سیاسی می‌كنند، كه بسیار قابل تامل است.

ربانی در ادامه افزود؛ آمریكا در هر جنایت تروریستی در منطقه نقش دارد و این مسئله ای است كه از گذشته تا به امروز ادامه داشته است اما آنچه مسلم است بیداری اسلامی در جهان اسلام است كه مانع از این تحركات خواهد شد.

این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: به همین منظور در برنامه «بحث روز» میزبان دكتر اصغر زارعی تحلیل گر تحولات منطقه غرب آسیا و دكتر ابوالفضل بابایی پژوهشگر مسائل فلسطین خواهیم شد و پیرامون ابعاد مختلف حمایت های آمریكا و اروپا از جنایت جنگی رژیم صهیونیستی در نوار غزه بحث و تبادل نظر خواهیم كرد.

گفتنی است «بحث روز» به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی دوشنبه ها ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز