بحث روز چهارشنبه از ساعت 11:45 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

سهم دانش بنیان ها در سند جامع صنعت چقدر است

برنامه «بحث روز» چهارشنبه 15 تیر ماه با حضور كارشناسان وصاحب نظران به نقد و بررسی سهم دانش بنیان ها در سند جامع صنعت می پردازد.

1401/04/15
|
10:11
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، پس از تاكید ریاست محترم جمهور بر ضرورت توجه بیشتر به گسترش فعالیت‌های دانش‌بنیان و ارائه طرح تحول صنعت كه با هدف ایجاد مشاغل و محصولات دانش پایه تدوین شده است، برنامه «بحث روز» رادیو ایران این هفته به ابعاد مختلف موضوع دانش بنیان ها در صنعت می پردازد.
فاطمه عبدالوند سردبیر برنامه «بحث روز» بیان كرد: از آنجایی كه پیش‌نویس سند جامع صنعت كشوردر حال نهایی شدن است و دولت سیزدهم بر تولید به عنوان یكی از محورهای اصلی خلق قدرت برای كشور و نیز بر تلاش مضاعف مدیران در بخش صنعت تاكید دارد، برنامه «بحث روز» به موضوع شركت های دانش بنیان و نقش آن در حوزه صنعت می پرازد و پیرامون اینكه سهم این شركت ها در طرح تحول صنعت چقدر است با كارشناسان گفت و گو می كند.
این برنامه با حضور دكتر سیدكریم حسینی عضو كمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، مهندس نیازی معاون هماهنگی‌ و‌ كسب و‌ كار وزارت صمت و مهندس مرادی مدیرعامل شركت تولید اتوبوس برقی و با اجرای محمدرضا قربانی و به سردبیری فاطمه عبدالوند چهارشنبه ساعت 11:40 از رادیو ایران پخش می شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز