رویدادهای هفته جمعه ها از ساعت 14:30 به مدت 25 دقیقه

رادیو ایران

رويدادهاي هفته

سپاه در همه عرصه ها پیشتاز است

سردار حسن رستگارپناه رئیس مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار دانشگاه جامع امام حسین (ع) در برنامه رویدادهای هفته رادیو ایران گفت : سپاه پاسداران یکی از ارکان مستحکم این انقلاب بوده و اثرات آن برای دولتها و ملتهای دیگر به اثبات رسیده است

1398/01/24
|
11:17

در شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند، اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.
حضرت آیت الله خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم مواجهه با دشمن در میادین گوناگون برشمردند.
ایشان چهل سال توطئه علیه جمهوری اسلامی و در عین حال پیشرفت انقلاب را نشانه ناتوانی آمریکایی‌ها در متوقف کردن حرکت ملت ایران دانستند و گفتند: دشمنان ایرانِ عزیز، چهل سال است که انواع فشار‌های سیاسی، اقتصادی و تبلیغاتی فراگیر را علیه ملت اِعمال کردند، اما حتی آن روز که جمهوری اسلامی تازه‌کار بود، نتوانستند هیچ غلطی بکنند.
برنامه رویدادهای هفته رادیو ایران در بخش شاخص در این خصوص با سردار حسن رستگارپناه رئیس مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت و گو کرده است.
به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ سردار رستگارپناه با اشاره به اقدام امریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بیانات رهبر انقلاب در حمایت از سپاه گفت : در اثر روشنگری انقلاب اسلامی ایران و با هدایت مقام معظم رهبری ، چهره ریاکارانه امریکا برای همه روشن شده است.
وی در ادامه افزود : یکی از ارکان اصلی کشور ما سپاه پاسداران است که در همه عرصه ها پیشتاز است و حضور قدرتمند سپاه در سیل اخیر تاثیرگذار بود.
رئیس مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار دانشگاه جامع امام حسین (ع) همچنین گفت : سپاه پاسداران یکی از ارکان مستحکم این انقلاب بوده و اثرات آن برای دولتها و ملتهای دیگر به اثبات رسیده است و با چنین اقداماتی نمی توانند چهره سپاه را مخدوش کنند.
برنامه رویدادهای هفته جمعه ها ساعت 14:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
رویدادهای هفته