رهاورد شنبه تا سه شنبه از ساعت 11:30 به مدت 25

اقتصاد دانش بنیان و اهمیت آن در پیشبرد اقتصاد كشور

مجله پزشكی علمی «رهاورد» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:15 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/06/22
|
09:33
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، دانش و نوآوری اساسی ترین عامل پیشرفت در عرصه های صنعتی و اقتصادی محسوب می گردد. اقتصاد یك كشور وقتی شكوفا می شود كه بستر لازم برای نوآوری و حضور در بازارهای رقابتی جهانی فراهم شود. حركت به سوی نوآوری و ایجاد تغییر در تركیب محصولات و خدمات در قلمرو فعالیت های یك كسب و كار دانش بنیان قرار دارد. از این رو كسب و كارهای دانش بنیان نقش مهمی در اثربخشی تولید، تبلور دانش در محصولات و خدمات جدید، ارتقاء سطح اقتصاد و رفاه، تولید ثروت و ارزش افزوده در یك جامعه ایفا می كنند.

از همین رو برنامه «رهاورد» چهارشنبه 22 شهریور،باحضور كیان روغن كش كارشناس ارشد علوم اقتصادی از اهمیت اقتصاد دانش بنیان ها و تقویت آن در كشور می گوید.

مریم بانو فطرتی تهیه كننده این هفته برنامه «رهاورد» در خصوص دیگر بخش های برنامه به گفت و گو با سیامك اشك ریز پیرامون جهش بی سابقه ظرفیت تولید انرژی های تجدید پذیر و گفت و گو با دكتر شمسی فراهانی دكترای حرفه ای پزشكی پیرامون بیماری های نادر و انواع آن اشاره كرد.
گفتنی است «رهاورد» این هفته به تهیه كنندگی مریم بانو فطرتی، اجرای بتول نجفی و گزارشگری سمیه رنجكش از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:15 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
رهاورد