پلاک هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

ویژه برنامه های رادیو ایران برای روز ارتش

مسابقه فرمانده و پلاک هشت به صورت ویژه به رشادت های دلاور مردان ارتش ایران در سال های دفاع مقدس می پردازد.

1396/01/27
|
12:16

مسابقه فرمانده و پلاک هشت به صورت ویژه به رشادت های دلاور مردان ارتش ایران در سال های دفاع مقدس می پردازد.
مدیر گروه دانش و اقتصاد رادیو ایران با اعلام این خبر گفت: مسابقه رادیویی «فرمانده» طی سه سال گذشته با هدف آشنایی نسل جوان امروز با ابتکارات و خلاقیت های سرداران و فرماندهان بزرگ دوران دفاع مقدس شکل گرفت، انتقال تجارب و توانمندی ها نسل گذشته و مرور خاطرات حماسه در سال های دفاع مقدس از محورهای این برنامه رادیویی در دوره های مختلف تولید آن بود.
ملازاده افزود: این ویژه برنامه به دعوت دانشگاه افسری امام علی(ع) در این دانشگاه و با حضور مسئولان و استادان برگزار می شود.
وی تصریح کرد در این برنامه تعاملی که در قالب مسابقه طراحی شده سعی داریم با تاکید بر خلاقیت و توانمندی جوانان و نخبگان امروز، باز هم یادآوری کنیم که جوانان امروز دست پرورده سرداران و افتخارآفرینان بزرگ سال های حماسه و ایثار هستند و همواره با تمام توان علمی و فنی موجب سربلندی ایران اسلامی خواهند بود.
وی ادامه داد: مسابقه فرمانده با تهیه کنندگی کیاناز کاوه، نویسندگی اعظم بهروز، اجرای علیرضا تابان، گزارش مهران حبیبی دوشنبه 28 فروردین ساعت 15:15 و برنامه پلاک هشت نیز سه شنبه 29 فروردین ساعت 13:00برای مرور و بازخوانی حماسه ها و رشادت های مردان دلیر ارتش جمهوری اسلامی ایران روی آنتن خواهد رفت.

دسترسی سریع
پلاک 8