پلاک هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 تا 14:00 به مدت 30 دقیقه

راهیان نور، میراث ناملموس معنوی کشور

سردار نادر ادیبی دبیر ستاد راهیان نور کشور در برنامه پلاک هشت رادیو ایران درباره برنامه های راهیان نور امسال گفت : در حال حاضر هزاران و میلیون ها نفر از مناطق عملیاتی راهیان نور بازدید می کنند.

1397/12/21
|
10:24

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ سردار نادر ادیبی دبیر ستاد راهیان نور کشور در برنامه پلاک هشت رادیو ایران درباره برنامه های راهیان نور امسال گفت : در سازمان میراث فرهنگی راهیان نور به عنوان میراث ناملموس معنوی ثبت شده است.
وی با اشاره به اینکه همایش ملی راهیان نور در خرمشهر و آبادان با سخنرانی سردار لشگر جعفری فرمانده کل سپاه برگزار شد ، افزود : مجموعه کاری که در راهیان نور اتفاق افتاد خودجوش بود که منجر به ایجاد یک جریان وسیع درحوزه فرهنگ عمومی ملت ایران شد.
دبیر ستاد راهیان نور کشور همچنین گفت : کاروان های راهیان نور برای جست و جو کردن از احوالات دوران دفاع مقدس اتفاق افتاد و در حقیقت مناطق عملیاتی آن دوران، محل درس گرفتن و عبرت گرفتن است.
سردار نادر ادیبی با اشاره به اینکه طی این سالهای گذشته حرکت خودجوش به کار گسترده ای تبدیل شده است، تاکید کرد : در حال حاضر هزاران و میلیون ها نفر از مناطق عملیاتی راهیان نور بازدید می کنند.
برنامه پلاک هشت شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 از رادیو ایران پخش می شود.
این بخش را می شنویم :

دسترسی سریع
پلاک 8