پلاک هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 تا 14:00 به مدت 30 دقیقه

رونمایی از سامانه باشگاه مخاطبان پلاک هشت رادیو ایران

به مناسبت هفته دفاع مقدس باشگاه مخاطبان برنامه پلاک هشت تقدیم می کند.

1397/07/04
|
08:21

رونمایی از سامانه باشگاه مخاطبان پلاک هشت رادیو ایران
به مناسبت هفته دفاع مقدس باشگاه مخاطبان برنامه پلاک هشت تقدیم می کند.

پلاک هشت برنامه ای منحصر به فرد در رادیو
از آنجا که رادیو ایران در راهبرد تعاملی با مخاطبان همواره پیش قدم بوده است، این بار هم در قالب برنامه پلاک 8 از سامانه باشگاه مخاطبان این برنامه رونمایی خواهد کرد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «یدالله گودرزی» مدیر گروه فرهنگ و رویدادهای رادیو ایران درباره اهدافی که در برنامه پلاک 8 دنبال می شود به روابط عمومی رادیو ایران گفت : برنامه پلاک هشت از این بابت در رادیو اهمیت دارد که همواره به معرفی پروژه های ملی، گفتگو با رزمندگان، سرداران و فرماندهان دفاع مقدس می پردازد.
وی در ادامه افزود : از بخش های مهم این برنامه می توان به دستاوردهای دفاع مقدس، نوآوری ها و سامانه های دفاعی که تولید شده اند اشاره کرد که از حوزه اقتدار ایران خبر می دهد.
گودرزی با بیان اینکه برنامه پلاک هشت ارتباط نزدیکی با نیروهای مسلح ، موزه هنری دفاع مقدس و پدیدآورندگان رشادت های دفاع مقدس دارد و از این رو این برنامه در معاونت صدا منحصر به فرد است و سابقاً چنین برنامه ای به این شکل و پیوسته وجود نداشته است.
پیشنهادات مخاطبان رسانه ای می شود
گفتنی است غلامحسین طالبی مدیر اطلاعات و برنامه ریزی رادیو ایران در خصوص باشگاه مخاطبان پلاک هشت اعلام کرد: برنامه پلاک هشت رادیو ایران در راستای برقراری ارتباطات تعاملی با شنوندگان و مخاطبان رسانه های مجازی در هر روز موضوعی را از میان پیشنهادات مخاطبان انتخاب و رسانه ای
می کنند.
وی در ادامه افزود : این موضوعات شامل فیلم، عکس، صوت، متن و شامل خاطرات دوران دفاع مقدس می باشد و برروی سایت رادیو ایران و رادیو نمای ایران نیز به نمایش گذاشته می شود.
مدیر اطلاعات برنامه ریزی رادیو ایران همچنین تاکید کرد : قابل ذکر است که مخاطبان نسبت به هر کدام از این موضوعات برنامه نظرات خود را در سایت اعلام می نمایند و بهترین نظرات انتخاب خواهند شد.

سامانه تعاملی برای ارتباط دو سویه میان شنوندگان و رسانه
زینب برومند یکی از تهیه کنندگان این برنامه هم درباره آنچه در برنامه دنبال می شود گفت: برنامه پلاک هشت سعی دارد بصورت پیوسته موضوعات نو و کم سابقه و روز آمد را در برنامه مطرح کند و پخش صدای فرماندهان شهید از بخش های شنیدنی این برنامه است.
برومند در ادامه درباره کارویژه های سامانه تعاملی برنامه پلاک هشت افزود : در یکی از اقدامات اخیر باشگاهی طراحی شده به نام باشگاه مخاطبان پلاک هشت که یک سامانه تعاملی برای ارتباط دو سویه میان شنوندگان و رسانه است و مخاطبان می توانند با ارسال آثار در ساخت و شکل گیری برنامه شرکت کنند.
تقویت همکاری با نهادهای مختلف از طریق سامانه تعاملی پلاک هشت
همچنین محمد اسماعیل پور از دیگر تهیه کنندگان پلاک هشت در مورد میزان محبوبیت این برنامه گفت: بخاطر محبوبیتی که این برنامه در میان مردم و برخی سازمان ها و نهادها پیدا کرده است بعضی مراکز به این برنامه مراجعه کردند و کارهای مشترک زیادی نیز با این برنامه انجام داده اند.

برنامه پلاک هشت یکی از برنامه های مهم و اصلی در جدول پخش رادیو ایران می باشدکه همه روزه شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 تا 13:50 با محتوای دفاع مقدس از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
پلاک 8