پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

سلام بر ابراهیم

شما هم به پویش كتابخوانی برنامه «پلاك هشت» بپیوندید.

1403/03/29
|
13:17
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، كتاب «سلام بر ابراهیم» یكی از پر مخاطب‌ترین كتاب‌های منتشر شده در كشورمان است كه با استقبال بسیار زیاد مخاطبان مواجه شده است. این كتاب كه روایت‌های افراد مختلفی از «شهید ابراهیم هادی» است و از وقتی در سال 1389منتشر شد تا كنون با استقبال بسیار زیاد مخاطبان چه در كشورمان و چه در كشورهای دیگر مواجه شده است و علاقه مندان به این شهید بزرگوار در سایر كشورها این كتاب را به صورت خود جوش برای مخاطبان كشورهای خودشان منتشر كرده‌اند و این كتاب تا كنون به زبان‌ها انگلیسی، عربی، اردو، آذری، اسپانیایی و روسی منتشر شده است.

متین السادات فیروزی تهیه كننده برنامه «پلاك هشت» بیان كرد: در این برنامه پویش كتابخوانی داریم به این ترتیب كه شنوندگان در زمان پخش برنامه كلمه «كتاب» را به 30000900 پیامك می كنند و قسمت هایی از كتاب «سلام بر ابراهیم» را می خوانند.

وی ادامه داد: «شهید ابراهیم هادی» در اول اردیبهشت‌ماه سال 1336به دنیا آمد و پس از بیست و هفت سال زندگی پر فراز و نشیب در بیست و دوم بهمن سال 1361در عملیات والفجر مقدماتی در منطقه فكه به شهادت رسید و پیكر پاكش در كربلای فكه گمنام ماند. كتاب «سلام بر ابراهیم» زندگینامه و خاطرات پهلوان بی‌مزار «شهید ابراهیم هادی» است. این كتاب از كودكی تا شهادت ایشان را دربر می‌گیرد.

برنامه «پلاك هشت» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای آرش احمدی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:15 تقدیم مخاطبان می شود.

در ادامه بخش هایی ارز این كتاب را بشنوید.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك هشت