پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

خوزستان؛ سرزمین ایثار و شهادت

برنامه «پلاك هشت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:15 از رادیو ایران تقدیم می شود.

1403/03/29
|
09:17
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، با شروع جنگ تحمیلی مردم استان خوزستان با تمام وجود در خط مقدم جبهه حضور داشتند و در خیلی از شهرها حتی حاضر به ترك خانه خویش نشدند، دزفول، اهواز، خرمشهر، آبادان، اروندكنار، هویزه، سوسنگرد و ... در راه دفاع از میهن، شهدای زیادی را تقدیم كردند.

متین ااسادات فیروزی تهیه كننده این هفته برنامه «پلاك هشت» بیان كرد: این هفته با توجه به هفته های ایرانی و سفر به استان «خوزستان» ما نیز در برنامه از دلاوری این استان خواهیم گفت و به یاد شهدای این استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: جای جای این استان محل به شهادت رسیدن جوانانی است كه از جان گذشتند تا مقابل بعثی ها و كشورهای بیگانه ایستادگی كنند، «خوزستان» با داشتن بیش از 10 یادمان دفاع مقدس نشانگر ایثار ، جهاد و ترویج فرهنگ شهید و شهادت برای نسل جوان است.

فیروزی در خصوص دیگر بخش های برنامه گفت: با توجه به نزدیك شدن انتخابات و نقش رسانه در این خصوص با دكتر لیلا وصالی مدیرعامل انجمن سواد رسانه ای گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «پلاك هشت» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای آرش احمدی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:15 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك هشت