پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

به یاد حافظان امنیت در «پلاك هشت»

برنامه «پلاك هشت» یكشنبه 16 مهر، همزمان با سالروز شهادت سردار «نادر مهدوی» و سردار« حسین همدانی»، یاد این شهیدان گرانقدر و حافظان امنیت را گرامی می دارد.

1402/07/16
|
13:05
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، متین السادت فیروزی تهیه كننده این هفته برنامه «پلاك هشت» بیان كرد: 16 مهر ماه سال روز شهادت بزرگ مردان نادر مهدوی» و سردار« حسین همدانی» است.

وی ادامه داد: «شهید نادر مهدوی» فرمانده ناوگروه دریایی ذوالفقار، وابسته به منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودوی و افرادش در جریان درگیری چندین ساعته با ناوها و هلیكوپترهای آمریكایی، زخمی شئد و به شهادت رسید.
همچنین امروز 16 مهرماه، سالگرد شهادت «سردار همدانی» یكی از مشهورترین فرماندهان دفاع مقدس و حریم حرم است كه در جریان مقابله با گروهك‌های تكفیری و دفاع از حرم اهل بیت (ع) به شهادت رسید.

این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: در برنامه امروز ضمن گرامیداشت این شهدای گرانقدر و حافظان امنیت لا توجه به به مناسبت هفته فراجا، به اهمیت یگان ویژه در برقراری نظم و امنیت در كشور و لزوم مشاركت مردمی برای تامین امنیت در شرایط ویژه نیز خواهیم پرداخت.
گفتنی است «پلاك هشت» از 15 مهر از شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:10 به تهیه كنندگی متین السادت فیرویزی و اجرای آرش احمدی روانه آنتن رادیو ایران می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك هشت