پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

مروری بر دستاوردهای دفاعی كشور

برنامه «پلاك هشت» رادیو ایران، در هفته دولت به معرفی دستاوردهای دفاعی كشور می پردازد.

1402/06/08
|
10:43
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه كننده این هفته برنامه «پلاك هشت» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دو یار دیرین انقلاب شهید «رجایی و باهنر» بیان كرد :همزمان با هفته دولت در برنامه به معرفی دستاوردهای دفاعی كشور پرداختیم و در همین راستا با دكتر حسین میرزایی مدیر كل توسعه همكاری های صنعتی وزارت دفاع پیرامون وضعیت كشور از نظر فناوری های دفاعی در دنیا و بهره برداری از سرریز صنایع دفاعی گفت و گو كردیم.
وی ادامه داد: با سجاد جدیدساز، مسئول نمایشگاه صنعت دفاعی وزارت دفاع از فناوری های ارایه شده در این نمایشگاه و توانمندی دفاعی كشور گفت و گو كردیم.

فیروزی افزود: به علاوه در هفته جاری به بیان جنایات منافقان به ویژه در دهه 60 كه منجر به شهادت گروهی از مسئولین و مردم شد، پرداختیم و با همراهی دكتر لیلا وصالی معاون آموزشی انجمن سواد رسانه ای از تلاش های منافقان برای پاكسازی جنایت هایشان در اخبار رسانه های غربی و وظیفه رسانه های داخلی و مردم برای حضور موثر در جهاد تبیین و افشا و برملاسازی جنایت های منافقان گفت و گو كردیم.

تهیه كننده «پلاك هشت« در پایان متذكر شد چهارشنبه 8 شهریور، در روز پایانی هفته دولت و به مناسبت سالروز شهادت رجایی و باهنر از روحیه انقلابی این دو شهید در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و خدمت به مردم با اقدام منافقان به شهادت رسیدند، خواهیم گفت و با همراهی بنیاد هابیلیان (بنیاد خانواده شهدای ترور)، مروری برزندگی شهدا و قربانیان مظلوم ترور كه در سال های بعد از انقلاب به دست گروهك های تروریستی و منافقان به شهادت رسیدند خواهیم داشت.
گفتنی است «پلاك هشت» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای آرش احمدی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك هشت