پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

رادیو ایران برگزار می كند، پویش رسانه ای «بیا تا برویم»

به همت رادیو ایران و همكاری ستاد مركزی راهیان نور، برای كاروان‌های فرهنگی راهیان نور، پویش رسانه ای «بیا تا برویم» برگزار می شود

1401/12/20
|
10:37
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، كانون ایرانیاران رادیو ایران با توجه به فرا رسیدن بیستم اسفند ماه «روز راهیان نور» با همكاری ستاد مركزی راهیان نور پویش رسانه ای «بیا تا برویم» را برگزار می كند.
در این راستا شنوندگان رادیو ایران می توانند آثار هنری خود را در قالب گزارش‌، بسته صوتی، پادكست، عكس، داستانك، دلنوشته و‌خاطره از اردوهای راهیان نور ارسال كنند.
مهلت ارسال آثار سوم فروردین 1402 می باشد.
غلامحسین طالبی مدیر طرح و برنامه ریزی و مسئول كانون ایرانیاران رادیو ایران با بیان كرد: علاقه مندان برای آگاهی بیشتر می توانند به نشانی kanoon_iranyaran@ در پیام رسان های بله و ایتا مراجعه كنند.
طالبی خاطر نشان كرد: كانون ایرانیاران رادیو ایران، وظیفه برنامه ریزی، ساماندهی و همچنین توانمدسازی ایرانیاران را در حوزه تولید رسانه ای و تعامل مردمی بر عهده دارد و از سال 96 آغاز به كار نموده است.
وی افزود : به آثار برتر در هر قالب از سوی ستاد مركزی راهیان نور هدایای ارزنده ای تقدیم می شود، همچنین آثار منتخب در برنامه «پلاك 8» ، رادیو نما و فضای مجازی رادیو ایران پخش می شود.
این پویش با همكاری ستاد مركزی راهیان نور و برنامه «پلاك 8» رادیو ایران كه برنامه تخصصی حوزه دفاع مقدس است توسط كانون ایرانیاران برگزار می شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك هشت